5 YILDIZLI ODA YOLUNDA KIRŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASINDAYIZ!
Üyelerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini artırmak için, akreditasyon denetimi öncesi Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası nda kıyaslama çalışması yaptık.
Odamız Akreditasyon sürecini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Ocak ayında yapılacak denetimler için tüm hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası na ziyaretimizin sebebi de iki oda arasında kıyaslama yaparak hizmet kalitemizi artırmaktır.
Akredite oda olduğumuzda; Ülkemizin tamamını kapsamına alarak iş dünyasının gelişme ve büyümesine yardımcı olma noktasında; yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde en yüksek kalitede temsil, hizmet ve destek sağlayarak etkin bir oda ağına yönelik uzun vadeli vizyona da katkı sağlayacağız.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Pınar Demir ve tüm personellerine gösterdikleri misafirlikten ötürü teşekkür eder saygılarımızı sunarız.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi doğrultusunda Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası arasında yapılan kıyaslama çalışması, karşılıklı hediye sunumlarının ardından son buldu.