DenizBank, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ile özel avantajlar için işbirliği yaptı

DenizBank, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği protokolü imzaladı. Yapılan anlaşmaya göre Oda üyeleri DenizBank’ın kendilerine özel sunduğu bankacılık hizmetlerinin yanı sıra, birçok önemli fırsattan da yararlanabilecek.

Yenilikçi ürün yaklaşımıyla farklılaşan DenizBank, yerel işbirlikleriyle çalışmalarına devam ediyor. DenizBank bu kapsamda KırıkkaleTicaret ve Sanayi Odası ile 25Ağustos 2017’de işbirliği protokolü imzaladı.

İki kurum arasında yapılan anlaşma ile Oda üyeleri; DenizBank’ın ayrıcalıklı bankacılık hizmetleri, İşletme Kart’ın sunduğu fırsatlar, avantajlı mevduat, yazar kasa POS ve kredi oranlarının yanı sıra, kendilerine özel sunulan birçok avantajdan da yararlanabilecek.

25.08.2017 ‘de yapılan protokol törenine DenizBankA.Ş. Başkent-2 Bölge Müdürü Ahmet Kurtoğlu,Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı, DenizBank Kırıkkale Kurtuluş Şube Müdürü Emre Bayrekeri ile Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri katıldılar.

“Oda üyeleriniDenizBank’ın ayrıcalıklı dünyası ile buluşturuyoruz”

İşbirliğiyle ilgili açıklama yapan DenizBank A.Ş. Başkent-2 Bölge Müdürü Ahmet Kurtoğlu; “Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ile yaptığımız protokol; Oda üyelerini DenizBank avantajları ile tanıştırıyor. Yenilikçi ürün ve çalışmalarımız ile DenizBank olarak amacımız, hizmetlerimizi Oda üyelerimizle buluşturmak, hayatlarına değer katacak adımlar atabilmek. Oda üyelerimiz bundan böyle çeşitli kredi imkânlarının yanı sıra, kendilerine özel birçok fırsattan yararlanabilecek” dedi.