2020’NİN SON MECLİS TOPLANTISI

2020’NİN SON MECLİS TOPLANTISI

Highslide JS

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Aralık ayı meclis toplantısı Ömer Akçelik başkanlığında meclis toplantı salonunda gerçekleşti. Pandemi tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve maske kurallarına uygun gerçekleştirilen toplantıda 2021 yılı bütçesi kabul edildi.

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasında 2020 yılının son meclis toplantısı Ömer Akçelik Başkanlığında meclis toplantı salonunda pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirildi. Yılın son toplantısı olması nedeniyle yoğun bir gündemi bulunan toplantının açılışında bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, oda tarafından 1 yıl içerisinde üyelere yönelik verilen hizmetleri anlattı. Odanın iştirakleri ve sabit ödemeleri hakkında da bilgi veren Varlı konuşmasının sonunda tüm meclis üyelerine mutlu yıllar diledi.

Genel Sekreter Ahmet Şerbetçioğlu’nun okuduğu Yönetim Kurulu faaliyetlerinin görüşülmesinden sonra Kasım ayı gelir-gider izleme raporu görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi. Toplantıda daha sonra 2021 yılı tahmini gelir-gider bütçesi, yıllık kayıt ücreti ve aidat tarifesi ve hizmetler karşılığı alınan ücret tarifeleri, fasıllar arası aktarım,  kadro cetveli, harcırah kanununun 65. maddesi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Toplantıda ayrıca azami ekmek fiyat tarifesi de görüşülerek Kırıkkale’de 210 gram ekmeğin 1,5 TL’den satılmasına karar verildi.  


Tarih : 25.12.2020 / Yer : KTSO MECLİS TOPLANTI SALONU
Hit : 230