BAŞKAN VARLI BASIN ÇALIŞANLARI İLE BULUŞTU

BAŞKAN VARLI BASIN ÇALIŞANLARI İLE BULUŞTU

Highslide JS

Kamuoyunu bilgilendirmek adına zorlu şartlar altında fedakarca görev yapan basın mensupları ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle bir araya geldik.

Şehrimizde yayın yapan basın kuruluşlarının çalışanları ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir araya geldik. Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Varlı, Genel Sekreterimiz Ahmet Şerbetçioğlu, basın kuruluşlarının da içinde bulunduğu 11. Meslek Grubunu temsilen Meclis Başkan Yardımcımız Cihat Mencet, Basın Yayın Sorumlumuz İsa Sarıaydın ve basın kuruluşlarının haber merkezlerinde çalışan basın mensuplarının bir araya geldikleri davette bir konuşma yapan oda başkanımız Ahmet Varlı, basının önemine değindi. Basının bir milletin hür ve ortak sesi olduğuna işaret ederek Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak basın ile sürekli iyi ilişkiler içinde bulunduklarını ifade etti.

Kırıkkale basınının özellikle doğruları araştırma ve inandıklarını söyleyebilme cesaretini takdir ettiklerini söyleyen Varlı, pandemi dolayısıyla çalışma şartlara daha da ağırlaşan basın çalışanlarının her zaman yanında olduklarını sözlerine ekledi. Kırıkkale TSO tarafından yerel basınla ve Basın İlan Kurumu ile yapılan protokolleri hatırlatan Varlı, oda olarak imkanlar elverdiği ölçüde basının yanında ve destekçisi olduklarının söyledi. Odanın hizmetleri ve faaliyetleri hakkında da basın çalışanlarını bilgilendiren Varlı, oda faaliyetlerinin duyurulması konusunda gösterdikleri alakadan ve kolaylıklardan ötürü basın mensuplarına teşekkür ederek günün anısına çam sakızı çoban armağanı hediye takdiminde bulundu.


Tarih : 12.01.2021 / Yer : KTSO
Hit : 209