TUFAN VE ÖZEN BAŞKAN OLDU

TUFAN VE ÖZEN BAŞKAN OLDU

Highslide JS

Kırıkkale İl Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulları İcra Komitesi Başkan ve Başkan Yardımcıları seçimi Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi. Seçim sonucunda Kadın Girişimcilerde Melek Sultan Tufan, Genç Girişimcilerde Furkan Özen başkan seçildi.

TOBB bünyesinde girişimcilik konusunda genel politikalar geliştiren ve görüş oluşturulmasına katkıda bulunan istişari kurullar olan İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan ve Başkan Yardımcılığı seçimleri Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi. Seçimler sonucunda TOBB Kırıkkale il Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanlığına Melek Sultan Tufan, Başkan Yardımcılığı görevlerine ise Esra ALTUNDAĞ, Mehtap TAŞOĞLU, Rabiye ÖZAYDIN, Rabia KAYA seçildiler. Genç girişimcilerde ise İcra Komitesi Başkanı Furkan Serhat Özen olurken Başkan Yardımcılıklarına Mustafa Okan TUNCAY, Mahir KARIŞMAZ, Musa KARADOĞAN, Çoşkun Tuna ÇOBAN ve Serkan AKDENİZ seçildiler.

Seçim sonuçlarına göre başkanlık ve başkan yardımcılığı görevlerine seçilen isimleri tebrik eden TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı girişimcilere eğitim, kapasite geliştirme desteği ile girişimci fikirlerini hayata geçirmelerinde destek sağlamak üzere kurulan Girişimci Kurullarının ülkemizdeki girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla politika belirlemek ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmenin yanı sıra; kişisel gelişim yollarını öğreterek kariyer geliştirme fırsatları sunduğunu ifade etti. Yeni dönemde Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulları ile daha aktif çalışmalar yürüteceklerini ifade eden Varlı, komiteler tarafından yapılacak projelerin destekçisi olacaklarını söyledi.


Tarih : 31.10.2023 / Yer :
Hit : 594